Akademie umění a kultury - výtvarný obor ukončil první semestry

přidáno: 21. 6. 2017 7:01, autor: Miroslav Halama

Na začátku června úspěšně skončily ve výtvarném oboru pro seniory první dva semestry Akademie umění a kultury, kterou zajišťuje ZUŠ Jablonec n.N.
Seniorky se během těchto dvou semestrů seznámily se základy kresby, grafiky a keramiky, zabývaly se míšením barev a barevnými vztahy, zároveň se seznamovaly i s dějinami umění. Během doby vznikla ve výtvarném oboru skvělá parta, a tak se výsledky práce stále zlepšovaly.
Jako ukončení akademického roku jsme společně zvolily návštěvu výstavy jablonecké malířky Blanky Brožové a úplně na konec jsme se rozloučily u ohně opékáním buřtů.
Při loučení jsme se shodly, že už teď se těšíme na další rok společné práce.
Kliknutím na obrázek zobrazíte další fotografie
                                                                  Věra Činčarová