Absolventský koncert žáků a předávání diplomů absolventkám Akademie umění a kultury pro seniory

přidáno: 19. 6. 2020 7:30, autor: Miroslav Halama   [ aktualizováno 19. 6. 2020 7:48 ]
Ve středu 17. 6. se uskutečnil absolventský koncert našich žáků, kteří dokončili první, či druhý cyklus vzdělávání na naší škole.
Koncert byl zvláštní tím, že jako diváci mohli být přítomni pouze žáci a učitelé ZUŠ. Divácké řady však doplnily také seniorky, absolventky  Akademie umění a kultury pro seniory, kterým byl předán absolventský diplom.
Koncert byl repertoárově velmi pestrý a bylo zřejmé, že se absolventi i v době distanční výuky ,,na dálku" spolu se svými učiteli pilně připravovali a své absolventské skladby předvedli, jak nejlépe mohli. Koncert tak byl velmi povedený a kvalitní.
Slovem provázela paní učitelka Jiřina Kollerová, absolventské diplomy Akademie umění a kultury společně s gratulací předal ředitel školy Vít Rakušan a zástupkyně ředitele Miroslava Kováříková.

Všem absolventům moc gratulujeme a přejeme jim i nadále mnoho zdaru a radosti z hudby.

Pro zobrazení všech fotografií klikněte prosím na obrázek