Fotografie ze žákovského večera 14.2.

přidáno: 22. 2. 2018 1:35, autor: Miroslav Halama

Ve středu 14. 2. se konal jeden z dalších žákovských večírků.

Celý večer ve fotografiích naleznete ZDE

Okresní kola soutěží jsou za námi!

přidáno: 21. 2. 2018 10:24, autor: Vít Rakušan   [ Aktualizováno 22. 2. 2018 5:23 uživatelem Miroslav Halama ]

Letošní soutěžní klání žáků ZUŠ pokračovalo v uplynulých dnech okresními koly. Zpěváci soutěžili v úterý 20. února 2018 v Železném Brodě, kde jim místní ZUŠ připravila skvělé podmínky v obřadní síni železnobrodské radnice. Výsledková listina je k dispozici ZDE. Jablonecká ZUŠ má celkem 7 postupů do krajského kola. To se uskuteční 15. března 2018 v prostorách ZUŠ Jablonec nad Nisou.

Hráči na dechové nástroje (zobcovou flétnu, dřevěné nástroje a žesťové nástroje) a hráči na bicí společně soutěžili ve středu 21. února 2018 v koncertním sále ZUŠ Jablonec nad Nisou. Na výsledky dechových nástrojů se podívejte ZDE. Výsledky bubeníků jsou ZDE. I v této soutěži má Jablonec své favority, které porota poslala do krajského kola - je jich celkem 8 + 3 = 11! Krajské kolo proběhne 14. března 2018 v České Lípě.

Všem zúčastněným (soutěžícím, porotcům, pomocníkům) moc děkujeme!

Fotografie z okresního kola soutěže dechařů a bicích nástrojů najdete po kliknutí na obrázek

Krásný úspěch žákyně kytarové třídy

přidáno: 13. 2. 2018 1:39, autor: Miroslav Halama   [ Aktualizováno 13. 2. 2018 7:05 uživatelem Vít Rakušan ]

V sobotu 27.1. se v Plzni uskutečnilo republikové kolo kytarové soutěže ZLATÁ STRUNA.
Této soutěže se v autorské kategorii zúčastnila také žákyně kytarové třídy Jana Krajníka Andrea Bělíková, která se svou písní ,,Malíř" získala 1. místo.
Andree i panu učiteli moc gratulujeme a z umístění máme velikou radost!

V příloze přikládáme originální článek Plzeňského deníku se všemi podrobnostmi o soutěži a také diplom.

(informace poskytl pan učitel Jan Krajník)

Školní kolo soutěže dechových nástrojů je za námi

přidáno: 8. 2. 2018 8:03, autor: Miroslav Halama

Ve středu 7.2. se na našem koncertním sále konalo školní kolo celostátní soutěže ve hře na dechové nástroje.  Soutěžící hráči si tak mohli vyzkoušet, nakolik jsou připraveni na další kola, kde mají slabá místa a co je ještě potřeba zlepšit.
Všichni zúčastnění postupují do okresního kola, které proběhne rovněž na našem sále 21.2.

Všem držíme palce a přejeme hodně štěstí.

Pro zobrazení dalších fotografií klikněte na obrázek

Na větvi - vernisáž našich rychnovských výtvarníků

přidáno: 6. 2. 2018 0:31, autor: Vít Rakušan

V pondělí 5. února naši výtvarníci připravili vernisáž výstavy svých prací v obřadní síni městského úřadu v Rychnově u Jablonce nad Nisou.
Vernisáž zahájila pí učitelka Renata Vašáková a o hudební doprovod v úvodu se postarali žáci pí učitelky Nikoly Poláčkové. Děkujeme!

Žákovský večer zrušen!

přidáno: 30. 1. 2018 0:57, autor: Miroslav Halama

Ve středu 31. 1. se na sále naší školy měl uskutečnit další žákovský večer. Pro nedostatečné obsazení programovými čísly však tato akce bohužel odpadá
Budeme se na vás těšit na některé z dalších našich akcí.

Roztančená Kavárna Pošta

přidáno: 23. 1. 2018 0:02, autor: Miroslav Halama

Nedělní odpoledne v Liberci zpestřilo velké množství tanečních skupin. 21.1. 2018 se v liberecké Kavárně Pošta konalo roztančené odpoledne. V krásných a honosných prostorách této budovy se představily různé soubory, ale i jednotlivci. Náš taneční obor zastoupily dívky s chorografiemi Andělská a Valčík Maškaráda. I přes ztížené podmínky v podobě kluzké podlahy dívky zatančily stejně skvěle jako den před tím na Plese ZUŠ.

MgA. Jana Čurdová

Žákovský večer 17.1.

přidáno: 20. 1. 2018 0:45, autor: Miroslav Halama

Další žákovský večer se konal ve středu 17.1.

Celý koncertní večer ve fotografiích najdete ZDE

Koncert studentů konzervatoře za námi

přidáno: 16. 1. 2018 1:07, autor: Miroslav Halama   [ aktualizováno 16. 1. 2018 1:12 ]

V pátek 12.1. se na sále školy představili studenti konzervatoří, dříve žáci naší školy.  Posluchači a zejména učitelé měli možnost posoudit vývoj jednotlivých hráčů. Rozdíly oproti minulým letům byly patrné nejen ve výkonech studentů, ale také v jejich vzrůstu a postupném dospívání.
Koncert byl programově velmi bohatý, žánrově rozmanitý a  repertoárově dosti nároční. Vůbec nevadilo, že se do přednesu sem tam vloudila chybička, vždyť jde prozatím o studenty, kteří mají profesionální dráhu teprve před sebou a vše chce svůj čas a zkušenosti.
Průvodní slovo obstarala paní učitelka Jiřina Kollerová

Všem účinkujícím přejeme mnoho zdaru ve studiu a také mnoho úspěchů a především radosti z hudby.

-mirhal-
Kliknutím na obrázek výše zobrazíte celou fotogalerii

Koncert konzervatoristů

přidáno: 10. 1. 2018 1:10, autor: Miroslav Halama

Nenechte si ujít jedinečný koncert konzervatoristů, našich bývalých žáků. Koná se v pátek 12.1. na sále naší školy v Podhorské ulici. Začátek je v 18,00 hod.